Для вас ми
створили найкращу каву
ЗІБРАНА З ЛЮБОВ’Ю ВИСОКОГІРНА КАВА
«32 фунти» — це суміш кавових зерен арабіки, приготовлена за унікальним італійським рецептом. Основами рецепту цієї ексклюзивної суміші з компанією «К ЕНД Т ГРУП» поділилася старовинна італійська кав’ярня. У подальшому рецепт був доопрацьований і вдосконалений технологами української компанії «К ЕНД Т ГРУП».
В суміші «32 фунти» використовуються виключно високогірні сорти арабіки з Кенії, Індонезії, Танзанії, Ефіопії та Бразилії. Дерева арабіки ростуть в спеціальних кліматичних умовах на висоті до 2000 м над рівнем моря, що ускладнює втручання людини в процес вирощування (для порівняння: робусту збирають на висоті до 600 м, її вартість в 10 разів дешевша). Зерна арабіки зріють в природних умовах і містять в 2 рази менше кофеїну, ніж плоди робусти, і набагато більше ароматичних масел. Як наслідок, високогірна арабіка має найвищу цінність і вартість на світовому ринку кави.
Кава «32 фунти» обсмажується на найсучаснішому італійському обладнанні, аналогів якого в Україні на даний момент ні за якістю, ні за потужністю не існує. Налаштування і запуск родстера здійснювали фахівці з Італії.
Одномоментне завантаження кавового родстера складає 240 кг, що забезпечує рівномірне обсмажування і стабільно високу якість. Весь процес обсмажування комп’ютеризований. Втім, для приготування кожного сорту застосовується свій температурний режим і тактика. Зерна кави змішуються лише після ідеального обсмажування і підготовки.
Ключовим фактором у досягненні ідеальної якості кави «32 фунти» є ретельний підхід до закупівлі сировини. Перш ніж купити чергову партію того чи іншого сорту, співробітники «К ЕНД Т ГРУП» отримують зразки, перевіряють і тестують їх.
«К ЕНД Т ГРУП» вдалося досягти високої якості та помірної ціни продукту за рахунок власного виробництва на сучасному імпортному обладнанні.