Для вас ми
створили найкращу каву
ЗІБРАНА З ЛЮБОВ’Ю ВИСОКОГІРНА КАВА
«32 фунти КЛАСІК» — це суміш кавових зерен арабіки та робусти, приготовлена за унікальним італійським рецептом. Основами рецепту цієї ексклюзивної суміші з компанією «К ЕНД Т ГРУП» поділилася старовинна італійська кав’ярня. У подальшому рецепт був доопрацьований і вдосконалений технологами української компанії «К ЕНД Т ГРУП».
В суміші «32 фунти КЛАСІК» використовуються високогірні сорти африканської Арабіки та Робусти з Індії в ідеально підібраній пропорції для найбільш вишуканих поціновувачів смаку кави. Кава «32 фунти КЛАСІК» Та зарекомендавала себе по гарною якістю за низькою ціною.
Кава «32 фунти» обсмажується на найсучаснішому італійському обладнанні, аналогів якого в Україні на даний момент ні за якістю, ні за потужністю не існує. Налаштування і запуск родстера здійснювали фахівці з Італії.
Одномоментне завантаження кавового родстера складає 240 кг, що забезпечує рівномірне обсмажування і стабільно високу якість. Весь процес обсмажування комп’ютеризований.
Втім, для приготування кожного сорту застосовується свій температурний режим і тактика. Зерна кави змішуються лише після ідеального обсмажування і підготовки.
Ключовим фактором у досягненні ідеальної якості кави «32 фунти» є ретельний підхід до закупівлі сировини. Перш ніж купити чергову партію того чи іншого сорту, співробітники «К ЕНД Т ГРУП» отримують зразки, перевіряють і тестують їх.
«К ЕНД Т ГРУП» вдалося досягти високої якості та помірної ціни продукту за рахунок власного виробництва на сучасному імпортному обладнанні.